Τετάρτη, 04 Οκτωβρίου 2017 20:42

Πρόγραμμα Ανδρών 2017-2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ - Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017 - 2018

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

15/10/2017

18:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 51-73

15/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 46-58

14/10/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 50-71

14/10/2017

17:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 84-75

15/10/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 53-68

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/10/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 67-55

21/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 54-63

22/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 69-50

21/10/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 92-44

21/10/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 61-42

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 63-51

5/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 61-66

5/11/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 47-63

4/11/2017

14:30

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 66-83

4/11/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 46-55

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 89-55

11/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 69-52

11/11/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 72-35

11/11/2017

17:30

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 54-48

11/11/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 39-79

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 60-75

19/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 61-60

23/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 60-67

20/11/2017

20:15

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 52-63

18/11/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 74-58

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

26/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

73-51

26/11/2017

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 71-61

25/11/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 66-59

25/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 64-56

26/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 49-67

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 72-58

3/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 65-51

2/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 55-64

2ή3/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 66-46

2/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 49-72

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 53-55

10/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 55-51

10/12/2017

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 54-77

9/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 79-63

9/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 90-55

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 62-68

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 45-80

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 84-57

16/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 70-40

17/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 78-73

 

B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

14/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

61-58

13/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

65-56

13/1/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

52-54

14/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

64-61

13/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

69-52

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

49-64

21/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 44-50

21/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 48-68

21/1/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 60-100

20/1/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 73-57

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

28/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 62-35

28/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 63-58

27/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 88-49

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 99-72

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 75-53

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 64-65

4/2/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 51-78

3/2/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 62-70

3/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 60-49

3/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 72-62

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 90-57

10/2/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 63-56

10/2/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 71-62

10/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 53-60

11/2/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 61-56

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

25/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Α.Λ.Φ.Α. 93’

 57-68

25/2/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 80-55

24/2/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 51-47

24/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 47-70

24/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 58-42

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/3/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 74-63

3/3/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 53-63

4/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 87-80

3/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 67-58

3/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 82-63

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

57-69

10/3/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

62-59

10/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Γ.Ο. ΓΡ.ΛΙΑΚΑΤΑΣ

78-60

10/3/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Λ.Φ.Α. 93’

47-62

11/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

52-64

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

18/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 57-49

17/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 69-59

18/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 61-65

17/3/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 76-65

17/3/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 79-53

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12
*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.
*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.
*** ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ :  Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 10 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ.

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 19 Μαρτίου 2018 14:45

Ειδήσεις - Τελευταία νέα

Prev Next

Η τελική βαθμολογία του Α’ ομίλου της Α’ ΕΣΚΑΒΔΕ: Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 36 (18-0) Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 32 (14-4) ΑΛΦΑ...

20-03-2018

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Ά ΕΣΚΑΒΔΕ Ά ΟΜΙΛΟΣ - 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ...

19-03-2018

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Ά ΕΣΚΑΒΔΕ Ά ΟΜΙΛΟΣ - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ...

13-03-2018

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Ά ΕΣΚΑΒΔΕ Ά ΟΜΙΛΟΣ - 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ...

05-03-2018

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Ά ΕΣΚΑΒΔΕ Ά ΟΜΙΛΟΣ - 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΓΟ...

02-03-2018